Halıları Nasıl Yıkıyoruz

Bu sayfada halıları nasıl yıkadığımızı görüntülü ve yazılı olarak anlatacağız. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren güler yüzlü personelimiz sizden halılarınız hakkında kısa bilgi alacaktır. Yıkama işlemi onaylandığında adres bilgileriniz bilgisayar ortamına kaydedilerek adres fişiniz servis personelimize iletilir. Servis personelimiz adresinize gelerek halıları fiş karşılığında sizden alarak halılarınız etiketlenir.

Halılarınız Çengelköy halı yıkama fabrikamıza getirilerek ön kontrolden geçirildikten sonra yıkama aşamasına aktarılır. Ekolojik halı yıkama şampuanlarımız ile halılarınız tek tek yıkanır ve durulandıktan sonra sıkılmak için santrafüj makinesine aktarılır. Makinede sıkılan halılarınız kurutma odasına aktarılır.

Çengelköy halı yıkama Yıkama Aşaması

Kurutma odasında halılarınız güneş görmeden doğalgaz ile ısıtılan odada kurumaya bırakılır. Kuruyan halılar son kontrol için tezgaha alınır ve son kontrol yapılarak paketlenir. Paketlenen halılar teslim için hazırdır. Servis personelimiz halılarınızı temiz bir şekilde adresinize teslim eder. Aşağıda halı yıkama aşamalarını görebilirsiniz. Çengelköy’ün 1 numaralı halı yıkama fabrikasında halılarınız profesyonel temizlik aşamalarından geçmektedir.

Fabrikamızda Halıların yıkanma aşaması:

halı yıkama aşaması
Yıkanmış halı
Kurutma odasında kuruyan halılar
kalite kontrol
kalite kontrol 2